Uczniowie klasy 3 i 4 wspólnie podjęli wyzwanie, by w 45 minut nauczyć się tabliczki mnożenia do 100. Pomogły nam w tym: czekolada, słone paluszki i własne dłonie. Nareszcie wszyscy umiemy tabliczkę mnożenia!








(Nie)zwykła matematyka (1) 29. Piknik Naukowy (1) akademia (5) akcjacharytatywna (1) Boże Narodzenie (2) Dzień Kropki (1) integracja (14) jesień (1) KMO (4) kodowanie (7) konkurs (3) NDC 2026 (1) poza szkołą (12) przedszkole (1) sadziMY (1) sesja (1) sport (1) szachy (1) uczymy dzieci programować (8) w szkole (55)