Niezwykły koncert gości z Finlandii

AktualnościGaleriaWyróżnione

W naszej szkole odbył się niezwykły koncert duetu polsko-fińskiego w wykonaniu Jana Dobrowolskiego oraz Heleny Parkkonen. Wydarzenie zgromadziło uczniów oraz przedszkolaków, którzy z entuzjazmem przyjęli prezentowane utwory.

Podczas koncertu nie zabrakło interakcji z publicznością. Uczniowie mieli okazję zaśpiewać kilka znanych piosenek, co wprowadziło wspaniałą atmosferę radości i wspólnego muzykowania. W trakcie występu, artyści opowiadali o fińskiej kulturze oraz tradycjach, co wzbogaciło całość o edukacyjny wymiar.

Dziękujemy Janowi Dobrowolskiemu i Helenie Parkkonen za niezapomniane przeżycia!

Share via
Copy link