Nasza szkoła wzięła udział w 4 edycji akcji sadzenia drzewek. Sadzonki szkoła otrzymała od Nadleśnictwo Chełm, Lasy Państwowe. Wspólnie zadbamy o nowe „zielone skarby” w naszym otoczeniu.















(Nie)zwykła matematyka (1) 29. Piknik Naukowy (1) akademia (5) akcjacharytatywna (1) Boże Narodzenie (2) Dzień Kropki (1) integracja (14) jesień (1) KMO (4) kodowanie (7) konkurs (3) NDC 2026 (1) poza szkołą (12) przedszkole (1) sadziMY (1) sesja (1) sport (1) szachy (1) uczymy dzieci programować (8) w szkole (55)